OTÁZKY A ODOVEDE

N├íjdite odpovede na ─Źasto kladen├ę ot├ízky oh─żadom online rezerv├ície v├í┼ího BMW. Napr├şklad: Ako funguje platba za online rezerv├íciu? Alebo: Ako bude vozidlo exkluz├şvne rezervovan├ę iba pre m┼ła?

Otázky a odovede

Presnej┼íie inform├ície o cene konkr├ętneho vozidla, o ktor├ę m├íte z├íujem, v├ím poskytne jeho pr├şslu┼ín├Ż predajca.

Rezervova┼ą s poplatkom je ┼żiados┼ą o online rezerv├íciu s ├║myslom k├║pi┼ą vozidlo u predajcu. Rezerva─Źn├Ż poplatok je potrebn├Ż na zarezervovanie vozidla a┼ż do okamihu uzatvorenia zmluvy.

Rezerva─Źn├Ż poplatok je potrebn├Ż na zarezervovanie vozidla a┼ż do okamihu uzatvorenia zmluvy. Po─Źas tohto ─Źasu si nem├┤┼że dan├ę vozidlo na online platforme rezervova┼ą nikto in├Ż. Len ─Źo sa zmluva uzatvor├ş, vozidlo sa vyma┼że z platformy a nebude u┼ż k dispoz├şcii na predaj.

Ak zmluvu uzatvor├şte, rezerva─Źn├Ż poplatok sa prip├ş┼íe formou kreditu k va┼íej fin├ílnej platbe a/alebo l├şzingovej zmluve. Ak sa zmluva neuzatvor├ş, rezerva─Źn├Ż poplatok v├ím bude vr├íten├Ż.

ÔÇ×Po┼żiada┼ą hne─Ć terazÔÇť znamen├í vy┼żiada┼ą si nez├ív├Ązn├Ż kontakt. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky oh─żadom konkr├ętneho vozidla, m├┤┼żete pou┼żi┼ą tento pr├şkaz na odoslanie ┼żiadosti konkr├ętnemu predajcovi. Ten va┼íu po┼żiadavku spracuje a ─Źo najsk├┤r sa v├ím ozve.

├üno, dostanete presne ten produkt, ktor├Ż je zobrazen├Ż na fotografii.

M├┤┼żete sa obr├íti┼ą na Z├üKAZN├ŹCKY SERVIS BMW SLOVENSK├ü REPUBLIKA S.R.O.


Z├üKAZN├ŹCKY SERVIS BMW SLOVENSK├ü REPUBLIKA S.R.O. je pr├şstupn├Ż telefonicky alebo e-mailom.
Telef├│nne ─Ź├şslo: +421 (2) 60 20 20 80.

Viac inform├íci├ş n├íjdete tu: https://www.bmw.sk/forms/rfc/rfc.html

V pr├şpade po┼íkodenia pros├şm kontaktujte pr├şslu┼ín├ęho predajcu.

Rezervácia & Platba

1. Prihlásenie alebo registrácia na MyBMW

Po v├Żbere modelu vozidla a kliknut├ş na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť sa prihl├íste alebo zaregistrujte na MyBMW

2. Osobn├ę ├║daje

Vypl┼łte svoje priv├ítne alebo firemn├ę ├║daje  a ods├║hlaste marketingov├║ komunik├íciu

3. Vaše vozidlo

E┼íte raz si skontrolujte detaily vozidla, faktura─Źn├║ adresu a ods├║hlasenie pravidiel a podmienok

4. Platba

Vypl┼łte detaily va┼íej platby a kliknite na ÔÇ×Rezerova┼ą s poplatkomÔÇť

├üno. Ke─Ć sa prihl├ísite, m├íte pr├şstup k va┼íim rezerv├íci├ím, ob─ż├║ben├Żm vozidl├ím aj osobn├Żm ├║dajom.

Pre pr├şstup k va┼íim predo┼íl├Żm rezerv├íci├ím pros├şm postupujte nasledovne:

  1. Prihl├íste sa na MyBMW port├íl kliknut├şm na Prihl├ísenie v ─żavom hornom rohu str├ínky
  2. Po prihl├ísen├ş n├íjdete svoje predo┼íl├ę rezerv├ície v sekcii ÔÇ×Rezerv├ícieÔÇť

Svoje osobn├ę ├║daje m├┤┼żete zmeni┼ą vo svojom MyBMW profile v sekcii ÔÇ×Zmeni┼ą osobn├ę ├║dajeÔÇť.

Pre inform├ície o fakt├║re pros├şm kontaktujte v├í┼ího predajcu.

├üno, svoju rezerv├íciu m├┤┼żete zru┼íi┼ą a rezerva─Źn├Ż poplatok v├ím vr├ítime. Ak chcete zru┼íi┼ą svoju rezerv├íciu, pros├şm kontaktujte pr├şslu┼ín├ęho predajcu.

├üno, stav spracovania svojej rezerv├ície m├┤┼żete sledova┼ą vo va┼íom MyBMW profile v sekcii ÔÇ×Rezerv├ícieÔÇť.

├üno. Len ─Źo si rezervujete vozidlo, m├┤┼żete si dohodn├║┼ą sk├║┼íobn├║ jazdu u predajcu.

├üno, ak si chcete zarezervova┼ą vozidlo, mus├şte zaplati┼ą rezerva─Źn├Ż poplatok. Sumu rezerva─Źn├ęho poplatku stanov├ş predajca a m├┤┼że sa l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od vozidla. Ak si vozidlo rezervujete, t├íto suma v├ím bude prip├şsan├í ako z├íloha. Ak sa k├║pna zmluva neuzatvor├ş, t├íto z├íloha v├ím bude vr├íten├í.

Sumu rezerva─Źn├ęho poplatku stanov├ş predajca a m├┤┼że sa l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od vozidla. Ak si vozidlo rezervujete, t├íto suma v├ím bude prip├şsan├í ako z├íloha. Ak sa k├║pna zmluva neuzatvor├ş, t├íto z├íloha v├ím bude vr├íten├í.

Online rezerv├ície sa aktu├ílne  platia kreditnou kartou. 

  • Na ├║─Źte nem├íte dostato─Źn├Ż zostatok
  • V├í┼í ├║─Źet je uzavret├Ż
  • Va┼íej kreditnej karte uplynula platnos┼ą
  • Va┼ía platba nebola vykonan├í v─Źas
  • V├í┼í ├║─Źet bol ozna─Źen├Ż s podozren├şm na podvod

Nie. Zaplaten├şm rezerva─Źn├ęho poplatku nevznik├í z├ív├Ązok na k├║pu vozidla, iba sa vozidlo ÔÇ×zablokujeÔÇť do okamihu uzatvorenia zmluvy o k├║pe vozidla. Ak si k├║pu vozidla rozmysl├şte, pros├şm obr├í┼ąte sa na pr├şslu┼ín├ęho predajcu a rezerv├íciu okam┼żite zru┼íte. Len ─Źo ju predajca zru┼í├ş, peniaze v├ím bud├║ vr├íten├ę.

├üno. Pros├şm kontaktujte okam┼żite pr├şslu┼ín├ęho predajcu, aby v├ím zru┼íil rezerv├íciu. Len ─Źo ju predajca zru┼í├ş, peniaze v├ím bud├║ vr├íten├ę a budete si m├┤c┼ą vybra┼ą nov├ę vozidlo. Viac inform├íci├ş o v├Żmene vozidla v├ím poskytne pr├şslu┼ín├Ż predajca.

├üno. V sekcii ÔÇ×Osobn├ę ├║dajeÔÇť po─Źas procesu platby m├┤┼żete spresni┼ą, ─Źi ste priv├ítny alebo firemn├Ż z├íkazn├şk.

V pr├şpade zru┼íenia rezerv├ície v├ím bude poplatok vr├íten├Ż rovnakou platobnou met├│dou, akou bol zaplaten├Ż. Potvrdenie o zru┼íen├ş dostanete hne─Ć ako bude zru┼íenie spracovan├ę.

M├íte pr├ívo zru┼íi┼ą t├║to zmluvu kedyko─żvek bez uvedenia d├┤vodu. Pre uplatnenie v├í┼ího pr├íva na zru┼íenie n├ís pros├şm informujte jednozna─Źnou formul├íciou v├í┼ího rozhodnutia odst├║pi┼ą od tejto zmluvy. M├┤┼żete bu─Ć vyplni┼ą vzorku formul├íra na zru┼íenieÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő alebo inak jasne deklarova┼ą svoje rozhodnutie a odosla┼ą ho pr├şslu┼ín├ęmu predajcovi po┼ítou alebo e-mailom. Pri rezerv├ícii v├ím po┼íleme meno, adresu a (ak je dostupn├í, tak aj) e-mailov├║ adresu predajcu. Hne─Ć potom, ako predajca dostane va┼íe vyjadrenie,   okam┼żite v├ím po┼íle e-mail s potvrden├şm zru┼íenia.

Pre splnenie ─Źasov├ęho term├şnu na zru┼íenie sta─Ź├ş, ak svoje vyhl├ísenie o uplatnen├ş pr├íva na zru┼íenie odo┼ílete pred uplynut├şm ─Źasov├ęho term├şnu.

Ďalšie kroky

Predajca v├ím vr├íti cel├║ sumu okam┼żite potom ako dostane va┼íe ozn├ímenie o zru┼íen├ş, po uskuto─Źnen├ş rezerv├ície. Pre vr├ítenie sumy vyu┼żije predajca t├║ ist├║ platobn├║ met├│du, akou ste vy predt├Żm uhradili p├┤vodn├║ platbu, s v├Żnimkou pr├şpadu, ke─Ć ste si vopred explicitne nedohodli in├Ż postup. V ┼żiadnom pr├şpade v├ím z vr├ítenej sumy nestrhneme ┼żiaden poplatok.