Pr├ęmiov├ę
Jazden├ę vozidl├í

BMW Premium Selection.

Objavte rados┼ą z jazdy s jazden├Żmi vozidlami BMW Premium Selection. Aby vozidlo dostalo certifik├ít BMW Premium Selection, mus├ş prejs┼ą mno┼żstvom kontrol ÔÇô pre 100 % pr├ęmiovej kvality a nekompromisnej spo─żahlivosti. Vychutnajte si 24-mesa─Źn├║ BMW Premium Selection z├íruku a vyu┼żite na┼íe komplexn├ę portf├│lio slu┼żieb a pon├║k financovania.  

Aj my máme štandardy. Ale tie naše sú podstatne vyššie.

Pre n├ís kvalita nie je pr├şs─żubom, ale princ├şpom. Jazden├Ż automobil BMW s certifik├ítom BMW Premium Selection sme preverili v komplexn├Żch 360┬░ kontrol├ích a iba vozidl├í, ktor├ę splnia v┼íetky presne definovan├ę produktov├ę ┼ítandardy, s├║ zaraden├ę do tejto ponuky. Vozidl├í BMW Premium Selection s├║ dostupn├ę iba u BMW Premium Selection partnerov, aby sme vedeli garantova┼ą v┼żdy najvy┼í┼íiu kvalitu. Presved─Źite sa sami!

360┬░ kontrola

Iba vozidl├í, ktor├ę pre┼íli intenz├şvnou 360┬░ komplexnou kontrolou, sa m├┤┼żu sta┼ą s├║─Źas┼ąou BMW Premium Selection. V─Ćaka odbornosti a ┼ípi─Źkovej diagnostickej v├Żbave BMW na┼íi BMW experti komplexne preveria vozidl├í BMW Premium Selection. Po ┼ítandardizovanej kontrole v├ím odovzd├íme va┼íe BMW Premium Selection vozidlo v bezchybnom stave.

24-mesa─Źn├í z├íruka

Vo─żba BMW Premium Selection znamen├í, ┼że ste sa rozhodli pre vy┼í┼íiu bezpe─Źnos┼ą pri u┼ż├şvan├ş si jazdn├Żch p├┤┼żitkov. BMW Premium Selection z├íruka v├ím umo┼żn├ş jazdi┼ą bez starost├ş ÔÇô kdeko─żve v Eur├│pe ste. Ak by sa n├íhodou objavilo nie─Źo spadaj├║ce pod z├íruku, vyrie┼íime to v celej Eur├│pe.

L├şzing a ├║ver.

Pre v┼íetky BMW Premium Selection automobily z├şskate atrakt├şvne podmienky ├║veru a l├şzingu. A va┼í├şm jedin├Żm zdrojom budeme aj pri z├íle┼żitostiach t├Żkaj├║cich sa poistenia. Pon├║kame v├ím hodnotn├ę pridan├ę slu┼żby, poistenie vozidla aj pasa┼żierov, ako aj bezprobl├ęmov├ę rie┼íenie poistnej udalosti a ┼íkody. A radi v├ím pon├║kneme aj trhovo orientovan├║ sumu za va┼íe aktu├ílne vozidlo.

Overená história vozidla

Pre vozidl├í BMW Premium Selection sa hist├│ria vozidla a servisn├í hist├│ria overuj├║ v s├║lade s produktov├Żmi ┼ítandardmi BMW Premium Selection.

Bezplatn├í ├║dr┼żba na 6 mesiacov alebo 10 000 km

V ─Źase odovzdania plat├ş na va┼íe vozidlo z├íruka bezplatnej ├║dr┼żby na 6 mesiacov alebo 10 000 km pod─ża ukazovate─ża servisn├ęho intervalu.