Online
Rezervácia

Rezervujte si BMW online.

Va┼íe vysn├şvan├ę BMW m├íte na dosah ruky. Vyberte si z mno┼żstva pon├║k a rezervujte si vozidlo exkluz├şvne pre seba online, iba v ┼ítyroch jednoduch├Żch krokoch. Zvo─żte si ┼żelan├Ż model, prihl├íste sa do My BMW, zadajte inform├ície o svojej kreditnej karte a vyzdvihnite si vozidlo u osved─Źen├ęho predajcu BMW.

Nájdite auto svojich snov.

Vyberte si z bohatej ponuky okam┼żite dostupn├Żch vozidiel. Zvo─żte si preferovan├Ż model a typ karos├ęrie, potom potvr─Ćte svoj rozpo─Źet a m├┤┼żete si prezera┼ą vozidl├í, dostupn├ę u bl├şzkych predajcov.

Zaregistrova┼ą sa/Prihl├ísi┼ą sa do My BMW.

Po vo─żbe modelu sa pros├şm zaregistrujte alebo prihl├íste do My BMW. M├┤┼żete to urobi┼ą kliknut├şm na ÔÇ×Prihl├ísenieÔÇť v ─żavom hornom rohu obrazovky alebo kliknut├şm na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť. My BMW v├ím poskytne preh─żad va┼íich  rezerv├íci├ş, va┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek a va┼íich ulo┼żen├Żch vyh─żad├ívan├ş.

Rezervova┼ą vozidlo online.

Zarezervujte si vozidlo exkluz├şvne pre seba, pomocou na┼íej komfortnej a jednoduchej platby kreditnou kartou. Vypl┼łte svoje priv├ítne alebo firemn├ę ├║daje, ods├║hlaste pravidl├í a podmienky predajcu, zadajte svoje platobn├ę ├║daje a kliknite na ÔÇ×Rezervova┼ą s poplatkomÔÇť.

Finalizácia ponuky.

Zvo─żte si finacovanie.

Pon├║kame v├ím mno┼żstvo bal├şkov financovania, ktor├ę s├║ prisp├┤sobite─żn├ę va┼íej individu├ílnej situ├ícii a v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu. Zvo─żte si ten pre v├ís spr├ívny bal├şk, podp├ş┼íte dokumenty a vyzdvihnite si k─ż├║─Ź od v├í┼ího BMW.